2018 Modelli Nokia 6’nın Beklenen Özellikleri

Deyim yerindeyse evsanevi ve en eski telefon markalarından bir tanesi olan Nokia, kısa süre önce android işletim sistemini yeni cihazlarında kullanacağını duyurduktan sonraNokia 6 2018 Özellikleri 2018 Nokia 6 modeli için kolları sıvadı. 2018 yılının başlarında bu modelini piyasaya sürmeyi hedefleyen Nokia’nın, Nokia 6 modeli için kullanacağı özelliklerin istihbaratı gelmeye başladı bile.

Nokia 6’nın Gelmesi Beklenen Özellikleri:

Buna göre Nokia yeni modeli olan Nokia 6‘da 4 GB boyutunda güçlü bir ram, 32 GB geniş depolama alanı artı sd kart ile desteklenebilir depolama alanı özelliği ve Snapdragon 430 yongaseti ile cihazın güçlendirileceği gelen bilgiler arasında yer almaktadır. Nokia’nın bu yeni iddialı cihazı kullanıcılarda nasıl bir tepki yaratacağı ise şimdiden merak konusu olmaya başladı.

HMD Global Nokia’ları Ne Zaman Piyasaya Sürecek?

Nokia’yı satın alıp bünyesine koyan HMD Global(HMD Global Oy, Nokia’ya bağlı bir Fin şirketidir. Aralık 2016’dan beri faaliyet gösteren firma, “Nokia” markası altında akıllı telefonlar ve özellikli telefonlar geliştiriyor ve pazarlıyor. HMD, Espoo, Finlandiya’da Karaportti’deki Nokia Kampüsünde yerleşiktir.- Wikipedia.), Nokia 6 modelini bu yılın ocak ayı içerisinde ilk defa Çin ülkesinde resmi olarak ilk defa tanıtmıştı. Dünya geneli tanıtımı ise Mobil Dünya Kongresi(MWC) 2017 etkinliği içerisinde açıklanmıştı. Nokia markasının piyasaya sürülüp satılması haklarına tamamen sahip olan HMD Global, yeni çıkacak Nokia model telefonları 2018 yılı içerisinde piyasaya sürmesi bekleniyor.

Nokia 6 Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Yeni 2018 modelli olacak Nokia 6 çıkmadan fiyatının ne kadar olacağı sorusu cep telefonu kullanıcılarının kafasını bir hayli kurcalıyor. Gelen söylemler doğrultusunda yeni 2018 model Nokia 6‘nın Türkiye fiyatının 1.500 TL civarı olacağı söylenmektedir. Gerek teknik özellikler gerek fiyatı ile yeni Nokia 6’nın kullanıcılarında nasıl bir etki yaratacağı merak konusu.

Yazar: Admin

BilgiveSozler.Com, ziyaretçilerine çeşitli kategorilerde eşsiz bilgi makaleleri ve sözler sunmayı amaç edinmiş bir web sitesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.