Asphalt 8 Airborne Nasıl Bir Oyun?

Ücretsiz bir şekilde indirilebilen Asphalt 8 Airborne, şimdiye kadar görülmüş en hızlı ve yüksek performanslı bir araba ve motosiklet oyunu çeşitleri ileAsphalt 8 Airborne Nasıl Bir Oyun? tüm dünya çapında oyun içerisinde hız turlarına çıkıp yarışacağın bir oyun türüdür.

Rüya Gibi Araba ve Motosikletler İle Harika Bir Yarış Deneyimi!

Tamamen ücretsiz olarak indirilebilen Asphalt 8 Airborne oyunu, bir sürücü olarak adeta sınırlarını zorlayabileceğin Mercedes, Ferrari, Audi ve Porsche gibi otomobil üreticilerinden 190’dan fazla yüksek performanslı araba ve motosiklet ile asfalt yarışı imkanını sizlere harika bir şekilde sunuyor.

Dünyaca ünlü süper lüks markalar Lamborghini Veneno, Bugatti 16.4 Grand Sport Vitesse, Ferrari LaFerrari, McLaren P1, Porsche 911 GT3 RS, Ducati Monster 1200 ve kamyon kadar sağlam lisanslı motosiklet ve 4×4 araba modelleri yarışlarına doyacaksınız.

Airborne Özelliği İle Adeta Uçacaksınız!

Asphalt 8 Airborne Oyunu
Rampalarda sürüş esnasında araba veya sürdüğün motosikletin ile yer çekimini adeta yok sayarak fizik kurallarını bir hayli zorlayabileceksin! Havada taklalar atarak 360 derecelik bir yapı ile dönerek yaptığın heyecan verici akrobasilerle rakipleri drift yöntemi ile sollayıp geçeceksiniz.

Asphalt 8 Airborne ile yapacağın azami hızlar ile hedefe herkesten önce varmak için araba veya motosiklet ile havada çılgın akrobasi hareketlerinin tadına varabileceksiniz.

Yeni ve Egzotik Mekanlarda Yarış Keyfi

Fransız Guyanası, Venedik, İzlanda, Nevada Çölü gibi 16 diğer yarış mekanlarında araba veya motor ile adeta hız gösterisi yapabileceğin tam 40’tan fazla asfalt pistte yarışabileceksiniz! Kariyer modu ile pistlerin orijinal veya ters versiyonlarında yarışıp seni her zaman zorlayacak yeni yarış meydan okumalarını bulabileceksiniz.

Her yarış mekanı içerisinde pek çok gizli olan kestirme yollar keşfedebileceksiniz. Yarış içerisinde hızlı olmak önemli bir etken ama asfalt üstünde adeta ustalaşmak oyun hünerini kesinlikle karşı rakiplerinin daha çok ötesine taşıyabilecek bir durumdur.

4×4 Sınırsız Oyun İçeriği

4×4 sınırsız oyun içeriği ile kariyer modu içerisinde en çok deneyimli olan araba ve motosiklet sürücüleri için bile pek çok mücadele sunulan 9 sezon ve 400’den fazla oyun etkinliği ile çeşitli yarışlara katılabileceksiniz.

Yeni nesil gölgelendirme özelliği sayesinde çarpıcı ve dikkat çekici görüntüler, gerçek zamanlı bir yapıda olan geometrik yansıma ve diğer inanılmaz HD kalitede olan efektler ile adeta büyüleneceksiniz. Sınırlı ve süreli kupalar ile, oyuna en son dahil edilen hızlı arabalara erkenden erişim de dahil pek çok muhteşem ödül kazanabileceksiniz.

Çok Oyunculu Yarış Deneyimi Özelliği

Tam 8 tane gerçek oyuncunun katılabileceği ve eş zamanlı olan çok oyunculu aksiyon oyunları. Ayrıca çok oyunculu sezon ve aksiyon yarışı ligleri. Bu yarışlarda puanlar kazanıp sınırlı süreli yarış sezonlarında ödüllerin kilidini açmak için diğer oyunculara karşı rekabet edebilirsiniz.

Yarış başarılarını paylaşabileceğin, drift ve takla gibi akrobasi hareketler ile adeta pist içerisinde ustalaşarak bu tür yarış oyunları için en üst seviye sürücü olduğunu kanıtlayacaksın.

Yarış Ruhunu Harekete Geçirecek Gerçekçi Müzikler

Asphalt 8 Airborne için lisanslı ve hızlı arcade yarışlar serüvenleri için birebir olan çok canlı ve gerçekçe inanılmaz yol müzikleri ile adeta yarış ve oyuncu ruhun bu oyun sayesinde canlanacak. Yarış tutkunlarına bu muzzam oyunu öneriyor, iyi eğlenceler diliyoruz.

Yazar: Admin

BilgiveSozler.Com, ziyaretçilerine çeşitli kategorilerde eşsiz bilgi makaleleri ve sözler sunmayı amaç edinmiş bir web sitesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.