En Tehlikeli Şehir Maceio (Brezilya)

Maceio Brezilya Suç ŞehriDünyada içerisinde işlenen suçlar bakımından öyle tehlikeli şehirler vardır ki, bırakın bu şehire gitmeyi insan bazen bu gibi şehirler içerisinde yaşamadığına adeta şükrediyor. Bu şehirlerin bir taneside Brezilya’nın Maceio şehridir. Şehir hakkındaki ilginç vede tüyler ürpertici bilgileri öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki anlatımımızı sonuna kadar okumanızı tavsiye ediyoruz.


Maceio (Brezilya) Şehri

Maceio Nasıl Bir Şehir?Maceio şehri, Brezilyanın bembeyaz kumsalları ile dünya genelinde ünlü olup ayrıca turizm cenneti hükmünde olan bir şehirdir. Ama maalesef bu güzelliklerin yanında bu şehirin suç istatistiğide bir hayli kabarık bir durumda. Şehirde 100.000 kişiye düşen 135 cinayet suçu ile ayrıca Brezilya’nın en tehlikeli vede ürpertici şehir ünvanına sahiptir.

Bu Şehire Gitmeyi Düşünüyorsanız Bu Kararınızı Bir Daha Gözden Geçirmenizi Tavsiye Ederiz

Şehir içerisinde gecekondularda yaşayan fakir halkın gezmeye gelen turistleri kolay bir lokma olarak görmesi sebebi ile, bu bölgeye gidip seyahat etmeyi düşünenlerin bizce bu kararlarını tekrardan gözden geçirmelerinde faydalı bir hareket olacaktır.

En Büyük Suç Aletleri Pala

Bu bölge içerisinde aşırı derecede suça karışanların en büyük suç aleti ise pala(uç bölümü geniş, kabzasına doğru daralan, kavisli, kalın, kısa ve ağır bir kılıç.)‘dır.

Bu derecede dehşet verici bir suç aletinin burada kullanılması, burada meydana gelen ve gelebilecek tehlikelerin ne boyutlarda olduğunu anlamak bizce hiç de zor bir durum olmayacaktır.


Evet değerli ziyaretçilerimiz Maceio (Brezilya) Şehri konulu yazımızın sonuna geldik. Yazımız ile ilgili düşüncelerinize önem veriyoruz. Aşağıdaki ‘yorum ekle’ bölümümüzden düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Dilerseniz dünyanın en büyük metropollerinden biri olan New York şehri hakkında ilginç ve şaşırtıcı bilgilerin yer aldığı New York Nasıl Bir Şehir? başlıklı yazımızada göz atabilirsiniz.

Yazar: Admin

BilgiveSozler.Com, ziyaretçilerine çeşitli kategorilerde eşsiz bilgi makaleleri ve sözler sunmayı amaç edinmiş bir web sitesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.