Etkileyici Sözler Mesajlar 2018

– Sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz en güzel, Etkileyici söz ve mesajlara bu sayfadan ulaşabileceksiniz. Sayfa sürekli güncel tutulacaktır.

ETKİLEYİCİ SÖZLER VE MESAJLAR

Basit bir sevdanın yerine, zor bir aşkı seçtim senin ile, her an bekleyeceğim seni sevdiğim gelsen de, gelmesen de, bu kalbim ve gönlüm hep seninle olacak uzakta olsanda, bu kalp senin için atacak ve damarlarımdaki kanda seni haykırarak dolaşacak.

*****

İsmini dağlara değil, kalbimin merkezine yazdım, aşkımı şairlerin şiirlerinde değil, yalnızca içimdeki Sen’i bulunca anladım. Gel içimdeki Sen’i seninle beraber yaşamak istiyorum bir tanem.

*****

Seni karanlık gecelerde değil, güneşin doğma umudu ile doğduğu vakit sevdim, gel sevgimizi umudum kadar aydınlık masmavi gökyüzünün altında taçlandıralım.

*****

Yaşantınızın kaliteli duruşunu, ancak insanlar ile olan iletişim kaliteniz belirler.

*****

Denizler kadar mavi gözlerini, yıldızlar kadar parlak tenini, dağlar kadar sevgini, sımsıcak tenini, seni sen yapan her şeyi özledim.

*****

”Unutma ki; insanoğlu Dünya’nın hakimi olabilir, ancak küçük bir kalbin daima esiridir” Mevlana Celaleddin-i Rumi H.Z.’leri.

*****

Ne tesadüftür ki, İnsanın her zaman korktuğu şey başına gelir. Vede dikkat etmeye çalıştığı zamanda, başı aksiliklerden kurtulmaz. Atalarımız boşuna dememiştir, “her şeyin fazlası zarar.” diye.

*****

Ayakta duracak halin yokken, hayatta duracak nedenlerin varsa, korkma, hiçbir zaman düşmezsin.

*****

Avuç kadar yüreği olmayanın, kürek kadar dili var.

*****

Ondan bahsettiler, bundan bahsettiler, onu çektiler, bunu çektiler. Elalemin ağzı çuval değil ki bağlayasın.

Yazar: Admin

BilgiveSozler.Com, ziyaretçilerine çeşitli kategorilerde eşsiz bilgi makaleleri ve sözler sunmayı amaç edinmiş bir web sitesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.