İphone Wifi Bağlanmıyor Sorunu Çözümü

İphone Wifi Bağlanmıyor Sorunuİphone wifi bağlanmıyor? İphone wifi neden bağlanmıyor? Gibi sorunları çözmek istiyorsanız aşağıdaki yazımızı mutlaka okuyun.

Wifi bağlanmama sorunu genel olarak en sık karşılaşılan bağlantı problemlerinden bir tanesidir. Aşağıda tarif ettiğimiz şeklide bu sorunun çözümünü eksiksiz olarak uyguladığınız taktirde, sadece bir işlemle bu sorundan tamamı ile kurtulabileceksiniz. Dilerseniz vakit kaybetmeden hemen anlatımımıza geçelim.


İphone Wifi Neden Bağlanmıyor?

İphone markalı telefonlarda hiç şüphesiz en sık karşılaşılan bağlantı sorunlarından bir taneside yanlışlıkla bile hiçbir ayar değişikliği yapmadan karşılaşılan sorunların başında wifi bağlanmama sorunu geliyor. Şimdi bu sorunun çözümünü beraber çozelim.

Sorunun Çözümü

İphone Ağ Ayarları SıfırlamaÖncelikle Ayarlar>Genel>Sıfırla (bu bölüm iPhone telefonlarda ayarlara ve içeriklere komple format atabileceğiniz bir bölüm özelliğini taşır.) bölümüne girelim. Bu bölümden ağ ayarlarını sıfırlama seçeneğine erişelim, bu ayara onay verdikten sonra telefonunuz otomatikmen yeniden başlayacaktır.

Tabi ayarları sıfırladığımız için kayıtlı wifi şifremizde bu işlem ile sıfırlanmış olduğundan tekrar wifi şifremizi girmemiz gerekecek. Şifreyi girdikten sonra wifi bağlantınız sorunsuz bir şekilde çalışacaktır.

Ağ Ayarlarını Sıfırlama Sorun Yaratır Mı?

Hayır, ağ ayarlarını sıfırlamak herhangi bir önemli yazılımsal probleme yol açmaz. Ancak Wifi ağları ile ilgili tüm ayarlar ve kayıtlı cihazlar bu sıfırlama ayarı ile silineceği için, çok önemli bir durum olmasa bu ayarı sıfırlamamanızı tavsiye ederiz.


Evet, sevgili ziyaretçilerimiz, İphone marka telefonlarda sık bir şekilde karşılaşılan bir problem olan Wifi bağlanmıyor sorunu ile ilgili yazımızın sonuna geldik. Konu ile ilgili çözemediğiniz sorunları aşağıdaki yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Dilerseniz bir önceki 2018 Modelli Yeni Nokia 6’nın Beklenen Özellikleri başlıklı yazımızıda okuyabilirsiniz.

Yazar: Admin

BilgiveSozler.Com, ziyaretçilerine çeşitli kategorilerde eşsiz bilgi makaleleri ve sözler sunmayı amaç edinmiş bir web sitesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.