Kurban Bayramı Mesajları 2018

Bu sayfamızda en güzel ve özenle seçilmiş, aileniz ve sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz kurban bayramı mesajlarına ulaşabilirsiniz. sayfa sürekli güncellenecektir. Takipte kalın…

Bayramlar, sevmenin ve sevinmenin içinde bulunduğu bir manevi hediyeleşme günüdür. Bu kurban bayramının size ve tüm sevdiklerinize mutluluk ve huzur getirsin. Kurban Bayramınız Mübarek Olsun.

*****

Bu mübarek kurban bayramının tüm islam alemine size ve ailenize huzur mutluluk ve barış getirsin. Bayramınız mubarek olsun.

*****

Bu mübarek kurban Bayramına kavuşturan Rabbimize şükürler olsun. Kestiğimiz kurbanlar, ettiğimiz duaları yüce Rabbim kabul etsin. Kurban bayramınız mübarek olsun.

*****

Damağımızı, ruhumuzu ve çevremizi sıcak bir şekilde tatlandıran, gerçekten güzel ve bereketli bir kurban bayramı geçirmemizi Allah’u tealadan niyaz ederiz. Kurban bayramınız mübarek olsun.

*****

Gecenin güzel yüzü yüreğinize dokunsun, korkunç kabuslar sizlerden uzakta, melekler başucunuzda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki, dualarınız kabul ve Kurban Bayramınız mübarek olsun!

*****

Yüce mevla; “Kurban bayramında kurban kesmekten daha hayırlı bir amel yoktur.” buyuruyor. Bu amele riayet ederek kurban kesmeyi ve kesemeyenlerede Rabbim nasip etsin. Kurban bayramınız mübarek olsun.

*****

Her şeye kadir olan Yüce Mevla, bizleri doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın inşallah! Hayırlı ve bereketli Kurban Bayramları dileğiyle… Bayramınız mübarek olsun.

*****

Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah(c.c) kendisine dua eden kullarını geri çevirmez. Dua’larınızın yüce Mevla katına iletilmesine vesile olan Kurban Bayramınız mübarek olsun.

*****

Dostluğu, sevgiyi ve geleceği. Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz Kurban Bayramınızı tebrik eder, huzurlu bir bayram geçirmenizi Rabbimden niyaz ederim.

*****

Kurban ve Bayram. Bu çok özel iki güzel kelimenin meydana çıkartmış olduğu bu çok özel anlamın yüreğinizde yaşanmasını ümit ederim. Kurban bayramınız size ve sevdiklerinize mübarek olsun.

*****

Her ilk baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, sana ve ailene mutluluk ve neşe getirmesi dileğimle… KUrban bayramın mübarek olsun.

*****

Hacdaki arafat dağında dua eden hacıların dualarına nail olmak, temiz bir amel ile bir mü’minin kurban sevabındaki güzel sevaptan, anne’nin oğluna yaptığı Allah c.c. katındaki makbul duaların hepsine nail olmak dileği ile. Kurban bayramınız mübarek olsun.

*****

Bin damla serilsin yüreğine, Bin mutluluk dolsun gönlüne, Bütün hayallerin gerçek olsun, Duaların kabul olsun bu bayramda. Kurban Bayramın mübarek olsun!

*****

Bir bayram gülüşü yolla göklere, eski zamanlara gülücükler getirsin, öyle içten öyle samimi, gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. Kurban Bayramın Mübarek Olsun.!

Yazar: Admin

BilgiveSozler.Com, ziyaretçilerine çeşitli kategorilerde eşsiz bilgi makaleleri ve sözler sunmayı amaç edinmiş bir web sitesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.